OPET TAJ BENZEMA: Čudesan preokret Reala, Sevilja na KOLENIMA! (VIDEO)

17.04.2022

21:06

Fantastičan meč na Ramon Sančez Pishuan stadionu.

Fudbaleri Real Madrida su posle čudesnog preokreta savladali Sevilju rezultatom 3:2 u okviru 32. kola Primere.

Sevilja je odigrala savršeno prvo poluvreme, u kojem je Madriđane svela na samo jednu priliku Karima Benzeme.

Andalužani su golovima Ivana Rakitića i Erika Lamele stigli do ogromne prednosti od 2:0, pa je Real na odmor otišao sa velikim zaostatkom.

Anćelotijev tim je od starta drugih 45 minuta krenuo silovito ka golu rivala. Prvo je udarac Benzeme u 48. minutu fantastično zaustavio Bono, a onda je dva minuta kasnije morao da vadi loptu iz mreže.

Rodrigo se lepo snašao i iskoristio asistenciju Danijela Karvahala. Real je nastavio sa atacima, pa su velike šanse propustili Militao i Benzema.

Madriđani u 76. minutu stižu do izjednačenja preko Vinisijusa, ali je njegov gol VAR poništip zbog igranja rukom.

Nisu se predavali fudbaleri Reala i to im se isplatilo. Karvahal je ponovo bio u ulozi asistenta, a ovog puta gol za 2:2 postiže Naćo.

U drugom minutu nadoknade hladan tuš na Sančez Pishuanu, Benzema po ko zna koji put ove sezone postiže gol u završnici i donosi pobedu Realu.

Utakmica se igrala do 100. minuta, ali Sevilja nije imala snage da dođe do boda.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj na terenu se našao od 62. minuta.