LEAO I MESIJAS SRUŠILI ĐENOVU: Milan konačno pobedio, Rosoneri ponovo na vrhu tabele! (VIDEO)

15.04.2022

21:00

Milan se vratio na pobednički kolosek.

Slavlje Leaa i Salemahersa

Fudbaleri Milana savladali su Đenovu rezultatom 2:0 (1:0) u okviru 33. kola Serije A, pa se ponovo nalaze na vrhu tabele.

Golove za Rosonere postigli su Leao u 11. i Mesijas u 87. minutu utakmice, a velikan sa "San Sira" je na taj način prekinuo niz od dva remija bez golova. Imali su gosti fenomenalnu šansu u završnici da dođu do počasnog pogotka, ali je udarac glavom Ernanija paradom odbranio Menjan, u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Sa druge strane, Đenovljani su ostali u zoni ispadanja sa 22 osvojena boda, tri manje od Kaljarija, koji je prvi "iznad crte".

Spektakularna trka utroje za Skudeto biće nastavljena u ponedeljak, kada će Napoli na stadionu "Dijego Maradona" ugostiti Murinjovu Romu, a podsećamo da je Inter večeras nadigrao Speciju, kao gost, sa 3:1.