DRAMA U VALENSIJI: Španskom klubu ni TRI PENALA nisu pomogla - sudbina im je ZAPEČAĆENA?

10.04.2022

20:53

Tragično veče za "Slepe miševe".

Igrači Barselone slave gol

U okviru 31. kola španske La Lige, Levante je dočekao ekipu Barselone. Prvo poluvreme je završeno bez golova, ali su domaćini poveli u 52. minutu. Sa bele tačke bio je precizan Morales.

Nekoliko minuta kasnije, u 56. minutu, Levante je imao priliku da udvostruči prednost, takođe sa bele tačke, ali Rodžer Marti nije uspeo da iskoristi priliku. Gosti su to kaznili, najpre golom Aubamejanga u 59. minutu, a Pedri je doneo potpuni preokret već u 63. minutu.

Ipak, Levante je odgovorio. Golom Melera u 83. minutu, takođe iz penala, došli su do izjednačenja. Poslednju reč je imala Barselona. U trećem minutu sudijske nadoknade, Luk de Jong je zatresao mrežu za konačnih 2:3.

Barselona je druga na tabeli sa 61 bodom, dok je Levante 19. sa 23 i u vrlo teškoj borbi za opstanak u ligi.