REAL MADRID SE OSRAMOTIO ZA SVA VREMENA: Barselona OSVOJILA špansku prestonicu - ISTORIJSKI momenat!

20.03.2022

21:52

Katalonci deklasirali najveće rivale.

Igrači Barselone slave protiv Real Madrida

U okviru 29. kola španske La Lige, Real Madrid je dočekao Barselonu u najnovijem izdanju legendarnog "El Klasika".

Uprkos tome što su igrali na "Santiago Bernabeuu", gostujući igrači su bili vrlo razigrani što je rezultrialo i vođstvom u 29. minutu, golom Aubamejanga.

Vođstvo gostiju je već u 38. minutu duplirao Ronald Arauho.

Katalonci su i u drugom poluvremenu nastavili istim tempom. Feran Tores je zatresao mrežu za 3:0 u 47. minutu, a Aubamejang je pogodio u 53. minutu za konačnih 4:0.

Luka Jović je meč posmatrao sa klupe.

Uprkos ovom rezultatu, Real Madrid ostaje prvi na tabeli sa 66 bodova, dok se Barselona penje na treće mesto sa 54 boda.