PENALIMA DO TITULE: Real PREŽIVEO Vigo, Benzema od JUNAKA do TRAGIČARA i natrag! (VIDEO)

02.04.2022

18:48

Uzbuđenja na "Balaidosu", Galaktikosi ipak do nove trojke.

Fudbaleri Real Madrida uspešno su nastavili pohod ka osvajanju šampionske titule pošto su savladali Seltu rezultatom 2:1. Junak Madriđana na "Balaidosu" bio je Francuz Karim Benzema, koji je postigao dva gola, oba iz penala.

Francuski centarfor je mrežu kluba iz Viga tresao u 19. i 69. minutu, a zanimljivo je da je imao i treću priliku "sa kreča", ali je u 64. minutu nije iskoristio.

Pogodak za Seltu delo je Nolita, a igrao se 53. minut utakmice.

Galaktikosi su se, na taj način, učvrstili na čelu tabele Primere sa 69 bodova, dok Benzema drži čelnu poziciju liste strelaca sa 24 prvenstvena gola.