RASPAD SISTEMA: Junajted može samo da SANJA Ligu šampiona!

02.04.2022

18:34

Ponovo su razočarali svoje navijače.

Džejdon Sančo

Fudbaleri Mančester junajteda remizirali su 1:1 sa Lesterom u okviru 31. kola Premijer lige.

Ovim remijem ekipa Ralfa Ranginka maltene se oprostila od šansi za plasmanom među četiri najbolje ekipe Premijer lige.

Prvo poluvreme bilo je poprilično dosadno, ali se borba rasplamsala u nastavku utakmice.

Lester je poveo golom Ihenača u 63. minutu. Ipak, Junajted stiže do izjednačenja samo tri minuta kasnije, a strelac je bio sve bolji i bolji Fred.

Lisice su želele sva tri boda, pa su došle do novog vođstva. Džejms Medison je postigao pogodak, ali je sudija Andre Mariner nakon pregledavanja VAR snimka primetio da je golu prethodio faul Kelečija Ihenača, pa je on poništen.

Do kraja meča videli smo još nekoliko izuzetno opasnih napada na obe strane, ali novih promena rezultata nije bilo.

Kristijano Ronaldo nije bio u timu Mančestera zbog bolesti, dok je srpski fudbaler Nemanja Matić zaigrao u završnici utakmice.