POSLEDNJE ZBOGOM: Mesi i Di Marija se OPROSTILI od Argentine! (VIDEO)

26.03.2022

09:58

Tužan dan u Buenos Ajresu, bez obzira na trijumf Gaučosa.

Lionel Mesi i Anhel Di Marija

Fudbalska reprezentacija Argentine savladala je na svom terenu u pretposlednjem kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo Venecuelu rezultatom 3:0.

Ovaj meč nije imao rezultatski značaj, pošto je Argentina već obezbedila plasman u Katar, a Venecuela je odavno ostala bez šansi da ga izbori. Međutim, imao je i te kako veliki sentimentalni značaj.

Naime, ovo je bila poslednja utakmica koju su pred domaćom publikom u dresu sa državnim grbom odigrali Lionel Mesi i Anhel Di Marija, s obzirom na to da će se posle Mundijala u Kataru povući iz reprezentacije.

Zagrljaj Anhela Di Marije i Lionela Mesija

Ta priča je imala završetak baš kao iz bajke, pošto su obojica postigli po gol.

Prvo je Nikolas Gonzalez u 34. minutu načeo mrežu gostiju, prednost Gaučosa je duplirao Di Marija u 79. minutu, a samo tri minuta kasnije je Di Marija upisao i asistenciju za Mesija.