UŽAS: Katastrofa za Miloša Degeneka!

24.03.2022

11:17

Ovome se nije nadao.

Miloš Degenek i njegova Australija ostali su bez direktnog plasmana na Svetsko prvenstvo.

Sokerosi su u odlučujućem meču u Sidneju poraženi od Japana rezultatom 2:0, pa će put u Katar morati da traže kroz baraža.

Sa druge strane, Japanci su ovim trijumfom obezbedili sebi i Saudijskoj Arabiji mesto na smotri najboljih svetskih reprezentacija.

Junak Samuraja bio je Mitoma koji je postigao oba gola i to u samoj završnici utakmice. Prvo je pogodio u 89. minutu za 1:0, a potom je duboko u nadoknadi vremena postigao gol za konačnih 2:0.

Miloš Degenek je odigrao svih 90 minuta za domaćina, dok je bivši fudbaler Partizana Takuma Asano proveo 64 minuta na terenu.