BAVARSKA MAŠINERIJA GAZI BEZ MILOSTI: Nova ubedljiva pobeda Bajerna u Bundesligi (VIDEO)

19:52

Fudbaleri minhenskog Bajerna ostvarili su pobedu u 27. kolu Bundeslige nad Unionom iz Berlina.

Fudbaleri Bajerna

Bavarci su slavili na svom terenu rezultatom 4:0.

Pitanje pobednika bilo je rešeno već u prvom delu, pošto je do poluvremena golman gostiju Andreas Lute tri puta vadio loptu iz mreže.

Prvi gol na meču postigao je Kingsli Koman u 16. minutu, a u 25. je Tangi Nijanzu duplirao prednost Bajerna.

Robert Levandovski je sa bele tačke u nadoknadi prvog poluvremena povisio na 3:0, a konačan rezultat je postavio Poljak već u drugom minutu nastavka.

Ovom pobedom se Bajern odvojio od Borusije Dortmund na tabeli na sedam bodova razlike, s tim što Milioneri imaju i meč manje.