INTER SVE DALJE OD TITULE: Novi kiks aktuelnog šampiona Italije (VIDEO)

19.03.2022

19:06

Fudbaleri Intera još jednom nisu uspeli da upišu tri boda u Seriji A.

Aleksis Sančez

Ovog puta je aktuelni šampion Italije remizirao sa Fiorentinom na svom terenu, a meč je završen rezultatom 1:1.

U prvom poluvremenu na "San Siru" nije bilo golova, a Lukas Toreira je u petom minutu nastavka doveo Violu u vođstvo.

Međutim, bod Neroazurima je doneo Denzel Damfris koji je pet minuta kasnije zatresao mrežu.

Na poslednjih sedam utakmica u Klaču, Inter je upisao samo jednu pobedu, uz četiri remija i dva poraza.

Posle ove utakmice, Inter je treći na tabeli sa tri boda manje od Milana i Napolija, s tim što je ekipa sa stadiona "Dijego Armando Maradona" odigrala meč više od milanskih timova.