KLASIČNO ŽABARSKI: Prelaz iz 2 u 1 rešava pitanje Skudeta (VIDEO)

19.03.2022

15:57

Tri konkurenta za titulu prvaka Italije svoje mečeve 30. kola Serije A igraju u subotu, 19. marta

Fudbaleri Napolija slave gol protiv Udinezea

Prvi na teren od pretendenata na Skudeto izašao je Napoli, koji je posle preokreta sa 2:1 pobedio Udineze na svom terenu.

Zebre su u 22. minutu povele preko Đerara Delofeua, što je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Međutim, u nastavku eje Viktor Osimhen u 52. i 63. minutu tresao mrežu gostiju, čime je doneo pobedu Napoliju.

Napoli se ovom pobedom izjednačio sa Milanom na vrhu tabele, pošto obe ekipe imaju po 63 boda, dok je Inter na 59 i dve utakmice manje od Napolitanaca, a jedne od gradskog rivala.

Inter u subotu od 18 časova dočekuje Fiorentinu, dok Milan od 20.45 godtuje Kaljariju.