TADIĆ ZAPALIO AMSTERDAM! Dušan napravio dar-mar u Holandiji! (VIDEO)

06.03.2022

18:00

Kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić doneo je pobedu Ajaksu u me;u protiv RKC-a - 3:2!

Dušan Tadić i fudbaleri Ajaksa

U prvom poluvremenu je Ale postigao dva gola, prvi posle sjajne timske akcije u 33. minutu i u 37. minutu posle volej udarca.

Delovalo je da će rutinski Ajaks to odraditi u drugom poluvremenu, a onda je RKC postigao dva gola. Pogađali su Kramer u 50. i u 57. minut Van der Vene za 2:2.

Ajaks je do kraja napadao svim snagama i u 89. minutu je srušen Entoni, pa je sudija pokazao na belu tačku. Rutinski u 90. minutu penal realizuje Tadić i donosi pobedu.