GORE NIJE MOGLO: Šok za Aleksandra Mitrovića!

19.02.2022

14:35

Loš dan za Aleksandra Mitrovića i njegov Fulam.

Centarfor Fulama Aleksandar Mitrović

Fulam je razočarao svoje navijače pošto je na Krejven kotidžu izgubio sa 2:1 od Hadersfilda.

Londonski tim je tako propustio priliku da se sa nova tri boda dodatno približi direktnom plasmanu u Premijer lige, dok su Terijeri velikom pobedom učvrstili svoju poziciju u samom vrhu tabele.

Aleksandar Mitrović ovog puta nije postigao gol, pa će morati da sačeka neki drugi meč kako bi oborio rekord Čempionšipa. Srbin je uspeo samo da dobije javnu opomenu u 26. minutu.

Hadersfild je sa dva brza gola u drugo polovini prvog poluvremena stigao do velikih 2:0, a strelci su bili Vord i Holms.

Fulam je bio daleko bolji rival u drugom poluvremenu, ali je uspeo samo da umanji poraz golom Rida u završnici utakmice.