LA LIGA: Real minimalcem jedva pobedio Granadu, debitovao Njegoš Petrović (VIDEO)

06.02.2022

22:05

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su pobedu na domaćem terenu protiv Granade 1:0 zahvaljujući golu Marka Asensija u 74. minutu meča.

Pre pogotka Asensio je u 61. minutu imao dobru priliku, ali je 13 minuta kasnije bio daleko precizniji i nakon njegovog udarca levom nogom lopta je završila iza leđa golmana Granade.

Isti igrač je u 83. minutu izvanredno šutirao nakon akcije u kojoj je Luka Jović zatražio penal, ali je Luis Maksimiano sjajnom odbranom sprečio drugi gol španskog igrača.

Rezultat se od kraja meča nije menjao, a poslednjih 20-ak minuta susreta za Granadu je igrao Njegoš Petrović i pokazao da se polako adaptira na novu sredinu u koju je ove zime stigao iz Crvene zvezde.