LIGA ŠAMPIONA SVE DALJE OD BERGAMA: Hladan tuš za Atalantu! (VIDEO)

06.02.2022

13:35

Fudbaleri Atalante doživeli su šokantan poraz od Kaljarija rezultatom 2:1 (0:0) u 24. kolu Serije A.

Detalj sa meča Atalanta - Kaljari

Junak kluba sa Sardinije bio je dvostruki strelac Pereiro, koji je mrežu domaćih tresao u 50. i 68. minutu, a izjednačujući pogodak dao je Palomino.

Atalanti je posao bio otežan od 52. minuta, pošto su nakon isključenja Musa domaći morali meč da nastave sa igračem manje.

Tim iz Bergama je porazom napravio veliki korak unazad u borbi za plasman u Ligu šampiona, dok je Kaljari sa važna tri boda pobegao iz zone ispadanja, pa je sada 16. na tabeli sa 20 bodova.