MAGIČNI BORJAN! Zvezdin kapiten vodi Kanadu u Katar! (VIDEO)

28.01.2022

08:37

Fudbaleri Kanade rutinski su slavili na gostovanju u Hondurasu 2:0 i tako u severnomaričkim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo ostali lider sa bodom više u odnosu na SAD, dva dana pred nedeljni derbi.

Gosti sa severa kontinenta poveli su već u 10. minutu autogolom Denila Maldonada, a pobedu je potvrdio izvanredni napadač Lila Džonatan Dejvid u 73. minutu.

Honduras nije bio bez šansi na ovom meču, a najbolju je u 70. minutu kada je posle udarca glavom Borjan skinuo čist gol na način kako je to često radio u Crvenoj zvezdi prethodnih sezona.

Kanada je četvrtom pobedom u nizu ostala na bod više u odnosu na SAD koji je teže nego što se očekivalo savladao kod kuće Salvador sa 1:0.