OČIMA NE VERUJE: Šok za Filipa Kostića!

21.01.2022

21:25

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta doživeli su šokantan poraz u okviru 20. kola Bundeslige.

Ajntraht je na svom terenu izgubio od Armenije Bilefeld, koja se bori za opstanak, rezultatom 2:0.

Ko bi reko da će sve biti gotovo posle samo 45 minuta.

Gosti su poveli u 5. minutu preko Vimera, a u 27. minutu je Šopf povisio na 2:0.

Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat ove utakmice.

Frankfurt je bezuspešno pokušavao da stigne do gola, ali u tome nije uspeo, pa je doživeo poraz koji se nije očekivao.

Filip Kostić odigrao je svih 90 minuta za domaći tim, ali se ni on nije previše proslavio na ovoj utakmici. Uspeo je samo da zaradi žuti karton duboko u nadoknadi drugog poluvremena.

Klub iz Frankfurta je upropastio priliku da se približi mestu koje vodi u Ligu šampiona, dok je Arminija pobegla iz opasne zone.