BASKIJCI PRESLIŠALI KATALONCE: Barsa ispala iz Kupa kralja posle TRILERA na "San Mamesu"! (VIDEO)

20.01.2022

23:05

Fudbaleri Barselone poraženi su od Atletika u Bilbau rezultatom 3:2, posle produžetaka, čime su eliminisani iz Kupa kralja!

Detalj sa meča Bilbao - Barsa

Barsa je bila na ivici poraza i u finišu regularnog toka meča, ali je Pedri pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade gostima doneo nadu. Ipak, ona je raspršena u dodatnih 30 minuta, pošto je Muniain uspešno izveo penal na samom kraju prvog produžetka.

Isti igrač je otključao mrežu Katalonaca već u drugom minutu utakmice, a izjednačenje je doneo feran Tores. Kada je Martinez pogodio na par minuta do kraja, činilo se da je pitanje četvrtfinaliste rešeno, ali je usledila nova drama, čiji epilog je rešen po meri Baskijaca.

Detalje sa "San Mamesa" možete pogledati u videu.

Podsetimo, ranije večeras, Real Madrid je kroz "iglene uši" prošao u četvrtfinale na gostovanju Elčeu, takođe posle produžetka.