RUTINSKA POBEDA JUNAJTEDA: "Crveni đavoli" krenuli silovito, pa stali protiv Barnlija!

30.12.2021

22:27

Fudbaleri Mančester junajteda su savladali Barnli sa 3:1, u okviru 20. kola Premijer lige.

Junajted - Barnli

Prvi gol na meču je postigo Skot Mektominej već u osmom minutu, kada je na 20 metara od gola natrčao na loptu i poslao je u mrežu.

U 27. minutu je Džejdon Sančo povisio rezultat posle sjajnog solo prodora po levoj strani smestio loptu u mrežu, ali je lopta zakačila Bena Mija i njemu je pripisan autogol.

Mektominej je mogao da postigne još jedan pogodak u 35. minutu, ali je golman dobro reagovao i lopta je pogodila prečku. Međutim, lopta se odbija na nogu Ronaldu, koji je pogodio za 3:0.

Rezultat je smanjio Aron Lenon u 38. minutu, a drugo poluvreme je proteklo bez većih uzbuđenja, pa se rezultat nije menjao.

Junajted je sada na šestom mestu sa 31 osvojenim bodom, koliko imaju i petoplasirani Vest Hem i sedmoplasirani Totenhem, dok je Barnli n 18. poziciji na tabeli.