U NAJGOREM MOGUĆEM TRENUTKU: Šok za Aleksandra Katija! (VIDEO)

13.12.2021

19:31

Fudbaleri Radnika su izvukli remi protiv Crvene zvezde 1:1, u okviru 20. kola Superlige, a tragičar je bio Aleksandar Katai.

Aleksandar Katai

Crvena zvezda jeste povela golom Katija sa penala u 36. minutu, ali je samo šest minuta kasnije morao ponovo na belu tačku, i to se nije dobro završilo.

Nervozno je vezista crveno-belih šutnuo i prvi penal, ali je lopta nekako završila u golu Radnika.

Prošlog četvrtka je bio precizan u Bragi, a danas je u okviru 20. kola Superlige je realizovao deveti penal u karijeri, osmi u dresu Crvene zvezde, dok je u drugom pokušaju promašio peti u karijeri.

Međutim, četvrti je bio nedavno, i to 18. novembra kada je propustio šansu da savlada golmana Inđije Darka Vukašinovića u Kupu Srbije.

Pre toga je Katai je promašio penal za tim sa "Marakane" u julu 2015. protiv Niškog Radničkog, a ovaj danas je baš pokvario raspoloženje navijača šampiona Srbije.