RADNIK ZALEDIO ZVEZDU! Surduličani PONOVO šokirali šampiona! (VIDEO)

13.12.2021

19:02

Fudbaleri Crvene zvezde i Radnika remizirali su u 20. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:1 (1:0). Gosti su tako drugi put u sezoni ostali neporaženi protiv kluba iz Ljutice Bogdana, koji je poveo preko Kataija, ali je Stamenković gostima doneo bod, sedam minuta pre kraja susreta!

Zvezda je imala više od igre, propustila je veliki broj prilika, što im se osvetilo u finišu utakmice.

Vodeći gol na snegom okovanoj "Marakani" postigao je Aleksandar Katai u 36. minutu utakmice, iz penala.

Interesantno je da je crveno-belima dosuđen i drugi kazneni udarac u 43. minutu, takođe posle konsultovanja VAR tehnologije, ali ovoga puta Katai nije uspeo da savlada golmana Surduličana Stefana Ranđelovića.

Tim sa juga Srbije, koji je u prvom delu sezone već savladao aktuelnog šampiona, pružio je odličan otpor na našem najvećem stadionu, a uspeo je da izjednači rezultat preko Stamenkovića u 83. minutu, posle centaršuta Lukića.

Zvezda je tako napravila veliki korak unazad ka odbrani titule prvaka, dok je Radniku ovaj bod izuzetno značajan uoči nastavka sezone, pre svega na psihološkom planu.