LUDNICA U FRANKFURTU: Ajntraht gubio sa 0:2, pa DEMOLIRAO Leverkuzen!

12.12.2021

18:40

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta su pobedili Bajer Leverkuzen sa 5:2 posle velikog preokreta, u okviru 15. kola Bundeslige.

Ajntraht - Bajern Leverkuzen

Patrik Šik je do 22. minuta postigao dva gola za Leverkuzen, prvo je pogodio na asistenciju Andriča, a onda i iz penala.

Ajntraht je povratak najavio samo minut kasnije, preko Tute, da bi u 30. rezultat bio poravnat zahvaljujući Linstromu.

Nije Frankfurt želeo da se zaustavi, a u drugom poluvremenu su redom pogađali Ndika, Jakić i Sou za četvrti trijumf u poslednjih pet utakmica.

U preokret domaćih bio je uključen i naš Filip Kostić, koji, doduše, nije imao učinak u vidu golova i asistencija.

Ajntraht je trenutno deveti sa 21 bodom, dok je Bajer treći sa šest poena više.