ČUDO NAD ČUDIMA: Frajburg nemačkom VELIKANU za 39 minuta dao ŠEST KOMADA!

05.12.2021

17:22

Neverovatnih 45 minuta u okviru 14. kola Bundeslige.

Borusija Menhengladbah se obrukala kao nikad do sad u prvom poluvremenu meča protiv Frajburga.

Gosti iz Frajburga su sa 45 minuta postigli neverovatnih šest golova, pa imaju prednost od 6:0 na velikom odmoru.

"Blickrig" Frajburga je počeo već u drugom minutu preko Egeštajna, da bi Šade u 5. povisio na 2:0, pa je Leinart u 12. minutu pogodio za 3:0, ali to nije bilo sve jer ej Hefler u 19. minutu dao i četvrti gol.

Holer je potom postigao peti gol, a šesti je bio delo Šloterbeka, pa su gosti posle 39 minuta imali vođstvo od 6:0.

Frajburg igra fantastično ove sezone, ali ovakav ishod posle samo 45 minuta niko nije očekivao.

Podsetimo, ranije tokom ove sezone Menhengladbah je na svom terenu deklasirao Bajern sa 5:0.