NIJE MOGLO GORE: Užasna vest za Tadića, Grobari znaju kako se oseća!

Dušan Tadić i njegov Ajaks doživeli su šokantan poraz u Amsterdamu.

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić

Ajaks je na svom terenu izgubio sa 2:1 od ekipe AZ Alkmara.

Kopljanici su ostali na prvom mestu, ali ukoliko PSV savladao NEC u Najmehenu, preuzeće prvu poziciju.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda je Pavlidis doneo prednost gostima iz Alkmara.

U 73. minutu Tadić upisuje asistenciju, a Ale postiže ko zna koji gol u ovoj sezoni za izjednačenje. Ipak, samo deset minuta kasnije Abukal donosi novu prednost AZ Alkmaru.

Ajaks je duboko u nadoknadi vremena uspeo da izjednači, ali je VAR poništio pogodak Šursa zbog ofsajda.

Tadić i društvo su tako izgubili od tima, koji će večno biti urezan u sećanje navijačima Partizana, koji i dalje ne mogu da zaborave onih 2:2 u Alkmaru, kada su crno-beli ispustili dva gola prednosti sa igračem više i tako ostali bez evropskog proleća.