SAŠA LUKIĆ NADMUDRIO MIHINU BOLONJU: Sjajna partija srpskog reprezentativca (VIDEO)

12.12.2021

14:00

Fudbaleri Torino savladali su Bolonju sa 2:1 na svom terenu u meču 17. kola Serije A.

Saša Lukić

Najbolji pojedinac u redovima Bikova je bio srpski reprezentativac Saša Lukić. Veznjak je kumovao kod oba gola svoje ekipe, prvo je sjajno oduzeo loptu na sredini terena, asistirao Antoniju Sanabriji koji je u 24. minutu doveo domaće u vođstvo.

U nastavku prvog poluvremena su se ređale šanse ispred gola Bolonje, možda i najbolju je imao Lukić, kada je njegov šut sjajno odbranio Skorupski.  Torino je nastavio sa atacima i u drugom poluvremenu i bio daleko bliži drugom golu nego Bolonja izjednačenju.

U 69. minutu Torino je poveo sa 2:0 autogolom Skoruptskog. Bio je to komičan pogodak u sopstvenu mrežu u trenucima kada je francuski defanzivac ležao na travi.

Bolonja je deset minuta pre kraja smanjila prednost domaćih. Vanja Milinković-Savić je skrivio penal, a siguran izvođač je bio Orsolini.