FANTASTIČNO POPODNE: Čelsi strepeo do nadoknade, Džerard PREZNOJIO svoj Liverpul, Arsenal torpedovao Svece!

11.12.2021

17:04

Od 16 časova odigrana su tri meča 16. kola Premijer lige.

Čelsi je na svom terenu posle tantalovih muka i tri penala savladao Lids sa 3:2

Gosti su poveli golom Rafinje sa bele tačke, a do kraja poluvremena Maunt je doneo izjednačenje Plavcima.

Na startu drugog poluvremena Žoržinjo koristi penal i Čelsi je poveo sa 2:1. Ipak, u samoj završnici rezervista Gerhardt donosi 2:2 Lidsu. Činilo se da će timovi podeliti bodove, ali Čelsi u dubokoj nadoknadi dobija još penal, a Italijan je još jednom precizan, pa Tuhelov tim stiže do tri boda.

Stiven Džerard se vratio na Enfild, ovog puta kao trener Aston Vile. Klub iz Birmingema žestoko je namučio Liverpul, koji je na kraju slavio sa 1:0.

Jedini gol za Redse postigao je Mohamed Salah.

Arsenal je protiv Sautemptona opravdao ulogu favorita i slavio sa 3:0.

Golove za Tobdžije postigli Lakazet, Odegard i Gabrijel.