PUKLA BRUKA U TALINU: Očajni Partizan izgubio od Flore, ovaj poraz boleće godinama!

25.11.2021

17:24

Fudbaleri Partizana razočarali su svoje navijače blamažom u Talinu.

Partizan je odigrao katastrofalnu utakmicu i izgubio od Flore sa 1:0.

Crno-beli su propustili da se trijumfom plasiraju u nok-aut fazu Lige konferencija, pa će to morati da urade u poslednjem kolu protiv Anortozisa.

Partizan je odigrao jako loš meč, i stigao je do poraza, iako Flora nije pokazala ništa specijalno.

Posebno loše bilo je prvo poluvreme za crno-bele. Flora je bolje otvorila meč i imala nekoliko opasnih napada, dok je srpski velikan pripretio samo preko Jovića posle jednog kornera. To je bilo sve od Partizana u prvih 45 minuta.

Miler je dva puta pretio Popoviću, a potom je iz trećeg pokušaja savladao Popovića.

Slobodanu Uroševiću je u 43. minutu pukla arkada i morao je da napusti teren, a u sledećem napadu je Flora to iskoristila.

Poslata je dubinska lopta upravo u prostor između Siniše Saničanina i Uroševića, koga je u toj situaciji "glumio" Nemanja Jović.

Loše je mladi ofanzivac pokrio Milera koji se ubacio po centralnoj liniji iz veznog reda i na lep način glavom zatresao mrežu.

Partizan nije ništa bolje igrao ni na startu drugog poluvremena. Stanojević je u 56. minutu napravio četvorostruku izmenu.

Crno-beli su pojačali pritisak, al na prvu šansu su čekali do 65. minuta, kada je Marković iz dobre situacija šutirao preko gola.

Kako je vreme prolazilo sve je više Partizan opsedao gol Flore, ali nikako nije umeo da stvori pravu šansu.

Najbliži izjednačenju bio je u 77. minutu kada je Miloš Jojić poslao "bombu" ka golu Igonena, ali je golman domaćeg tima na sjajan način odbranio.

Nastavio je Partizan da pritiska, ali i dalje bez prave šanse, a nekako je kraj bio već u 85. minutu kada je Lazar Marković teško pao na rame i nije mogao da nastavi meč zbog povrede.

Crno-beli su bezuspešno napadali do 97. minuta, ali nisu stigli do izjednačenja.

Tok meča mogli ste da pratite na našem sajtu.

FLORA - PARTIZAN 1:0 (1:0)

II POLUVREME

Kraj meča, bruka Partizana u Talinu.

90. minut - Šest minuta nadoknade u Talinu.

89. minut - Još jedan pokušaj Jojića i odbrana Egonena, ovaj je bio najslabiji udarac veziste Partizana od tri koliko je imao.

86. minut - Posle strašnog starta Marković je povredio rame, Partizan sa 10 igrača do kraja meča.

77. minut - Novi opasan udarac Jojića, Igonen opet brani.

76. minut - Slab pokušaj Čakija Uroševića.

74. minut - Milovanović menja Gomeša.

72. minut - Vasiljev menja Milera.

69. minut - Sapinen dobija žuti karton.

65. minut - Stopostotna šansa za Markovića!

62. minut - Minijatura i dobar udarac Jojića, korner za Partizan.

58. minut - Dve izmene i u Floru, Koraksi i Sapinen ulaze, Ojama i Aliku.

56. minut - Četiri izmene, izlaze Jović, Menig, Pantić i Šćekić, a ulaze Lutovac, Marković, Jojić i Pavlović. Nezapamćen potez Stanojevića.

51. minut - Jović dobija žuti zbog simuliranja.

50. minut - Pripretio je Pantić iz daljine, Igonen brani.

46. minut - Krenulo je drugo poluvreme u Talinu.

I POLUVREME

45 + 1. minut - Kraj prvog poluvremena, očajna igra Partizana.

44. minut - GOOOOL - Flora u Talinu vodi protiv Partizana sa 1:0. Miler donosi prednost domaćem timu. Urošević je zbog puknute arkade u ovim trenucima bio van terena, a Saničanin i Jović nisu uspeli da odreaguju kako treba.

39. minut - Miler propušta novu šansu za Floru.

38. minut - Miran period meča u Talinu.

31. minut - Žuti karton za Zenjova.

28. minut - Novi opasan napad Partizana, niko nije natrčao na sjajno ubacivanje Meniga.

26. minut - Sada je i Jović blokiran u prilici posle kornera. U narednom napadu tukao je Jović iz velike daljine, ali je Igonen lako intervenisao.

24. minut - Miler je šutirao pravo u Popovića.

20. minut - Izblokiran pokušaj Zdjelara posle prvog kornera za Partizan.

17. minut - Zenjov ponovo u prilici, loša odbrana crno-belih.

10. minut - Jović izblokiran, prvi dobar napad Partizana.

9. minut - Aliku loše šutira iz dobre pozicije. Loša reakcija Uroševića posle kornera, Zenjov u šansi.

7. minut - Bez ikakvih prilika i opasnijih napada u dosadašnjem toku meča.

1. minut - Krenuo je meč u Talinu.