I NEBO JE PLAKALO: Kišni dan u Beogradu i poraz Zvezde od Danaca, sve se zakuvalo u grupi! (VIDEO)

04.11.2021

21:54

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Midtjilanda na stadionu "Rajko Mitić" rezultatom 1:0 u okviru četvrtog kola grupne faze Lige Evrope.

Milan Pavkov u duelu sa igračima Midtjilanda

Crveni karton za miloša Degeneka na startu duela potpuno je preokrenuo meč u korist gostiju!

Midtjiland je polako mleo i na kraju autogolom Kange došao do vredna tri boda u grupi "F".

Mogla je Zvezda do 1:1 u 96. minutu, ali je Dragović zamalo bio neprecizan nakon udarca glavom.

Braga je u ovom trenutku na poziciji broj jedan sa devet bodova, Zvezda je druga sa sedam, a Danci imaju pet bodova dva kola do kraja grupne faze!

CRVENA ZVEZDA  -  MIDTJILAND

0:1

(Kanga autogol 56)

DRUGO POLUVREME:

KRAJ MEČA!

90+6 minut: Dragović promašuje šansu utakmice! Šutirao je glavom tik pored gola!

90+4. minut: Drugi žuti za Gobeljića i crveni! Bunio se nakon prekinute akcije Mirka Ivanića zbog ofsajda!

90+2. minut: Evander sa tri metra promašuje šansu! Borjan je na pravom mestu.

90. minut: Još pet minuta nade za Crvenu zvezdu!

82. minut: Dioni i Eraković ulaze u igru umesto Rodića i Bena!

78. minut: Zapretio glavom Pankov nakon kornera, ali lopta odlazi preko gola. Zvezda je bila blizu izjednačenja!

76. minut: Ubacivanje iskosa od strane Kange, ali bez veće opasnosti po gol gostiju.

73. minut: Dve velike šanse za goste u svega tri minuta, ali nema promene rezultata! Ostaje 0:1.

70. minut: Ponovo Kanga preti iz daljine, ali lopta ide preko gola. Budi se Zvezda!

67. minut: Prilika za Zvezdu nakon što je Pavkova slučajno zakačila lopta, ali nema promene rezultata.

63. minut: Zvezda gubi sa 1:0, a umesto Kataija na teren ulazi klasičan defanzivac - Radovan Pankov.

60. minut: Gosti ne posustaju, a Sisto meša odbranu Crvene zvezde....

55. minut: Prekršaj Gobeljića na samoj ivici kaznenog prostora i žuti karton za desnog beka Zvezde. Evander pogađa za 1:0 iz slobodnog udarca, lopta je na putu ka mreži pogodila Kangu.

50. minut: Kanga "bije" iz daljine! Lopta odlazi daleko pored gola.

47. minut: Opsada gola Zvezde! Borjan je loše ispucao loptu, a igrači gostujućeg tima nisu pronašli put do mreže Zvezde.

Bez izmena na startu drugih 45 minuta.

PRVO POLUVREME:

KRAJ PRVOG DELA!

43. minut: Dobar napad Zvezde, Pavkov je izbio sam pred gol, ali je otišao suviše u levu stranu. Na kraju samo korner za crveno-bele.

40. minut: Borjan je u finišu prvog dela spasao Zvezdu! Sisto je izašao usamljen između defanzivne linije Zvezde, šutirao jako, ali je Borjan bio na pravom mestu.

38. minut: Nakon Kataija na startu duela, sada i Pavkov dobija žuti karton. Laktom je išao na defanzivca gostiju.

34. minut: Ulazimo u sam finiš prvog dela, potpuno terenska inicijativa Midtjilanda.

28. minut: Katai je dobio odličnu loptu od Kange, bio je oboren u 16 metara, ali je glavni arbitar Tamaš Molnar dosudio ofsajd.

24. minut: Nova opasnost po gol Zvezde! Korner za goste i udarac glavom defanzivca gostiju. Nema promene rezultata.

20. minut: Duva promaja sa svih strana u poslednjoj liniji Crvene zvezde - Isakson ponovo preti iz drugog plana, ali lopta završava pored gola Milana Borjana.

17. minut: Gosti u ovim trenucima imaju incijativu, napadaju kao osice sa svih strana...

12. minut: Degenek je kao poslednji igrač neoprezno startovao, oborio napadača gostiju i zaradio crveni. Na sreću po Zvezdu Isaksen je šutirao samo do živog zida!

11. minut: Solidna akcija domaćeg tima i dobra povratna lopta Pavkova, ali je udarac Sanoga završio daleko od gola.

4. minut: Zapretila je Zvezda preko Pavkova, a nedugo nakon toga i gosti uzvraćaju. Udarac Evandera je završio pored gola.

2. minut: Teren na Marakani je popriličmo nakvašen - kiša je natopila travnati tepih našeg najvećeg stadiona. Nije lako kontrolisati loptu.