RASPAD SISTEMA UOČI DUELA GENTA I PARTIZANA: Problemi se nastavljaju!

31.10.2021

22:50

Novajlija u blegijskoj eliti i lider Rojal Union iz Brisela savladao je Gent rezultatom 2:0 pred dolazak Partizana na megdan u okviru Lige konferencija!

Napadač Partizana Rikardo Gomeš

Rano su gosti stigli do prednosti, kada je Vanzer već u sedmom minutu pogodio za 1:0. Gent je imao lepu šansu da se brzo vrati u meč, ali ju je propustio, pošto je iskusni Ođiđa-Ofoje promašio jedanaesterac u 37.

Taj kiks kaznio je gostujući vezista Teuma u 45. minutu kada je iz penala postavio konačnih 2:0! Nakon ovog poraza Gent se nalazi na razočaravajućem 10. mestu belgijskog šampionata.

Sa druge strane Partizan je u nedelju bio bolji od Čukaričkog identični rezultatom - 2:0.