PIKSI TRLJA RUKE: Mitrović HET-TRIKOM srušio VBA!

30.10.2021

13:30

Fudbaleri Fulama deklasirali su u okviru Čempionšipa ekipu VBA na "Krejven Kotidžu" rezultatom 3:0, uz het-trik srpskog centarfora Aleksandra Mitrovića!

Centarfor Fulama Aleksandar Mitrović

Mitar je bio apsolutni igrač utakmice, a mrežu rivala tresao je u 20, 40. i 82. minutu utakmice.

Srbin je najpre iznudio i realizovao penal, da bi 20-ak minuta kasnije iskoristio loše vraćenu loptu od strane Roberta Sondgrasa. Na kraju je postigao i treći gol, za novi trijumf londonskog kluba.

Podsetimo, Mitroviću je ovo četvrti duel u nizu na kome se upisao u listu strelaca, što sigurno raduje selektora "Orlova" pred gostovanje Portugalu u odlučujućem meču u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.