SRBI POKORILI ENGLESKU: Paun i Jokan slave NEVEROVATNE pobede!

16:09

Sjajan dan za srpske trenere u engleskom Čempionšipu.

Slaviša Jokanović i Veljko Paunović

Slaviša Jokanović i Veljko Paunović zabeležili su važne pobede u 12. kolu najjače druge lige na svetu.

Jokanov Šefild je na svom Bramal Lejnu posle velikog preokreta u poslednjih deset minuta savladao Stouk sa 2:1.

Gosti su poveli golom Brauna u 55. minutu. Činilo se da će "Oštrice" doživeti novi poraz na svom terenu, ali se onda dogodio neverovatan preokret.

Prvo je Muse u 80. minutu izjednačio na 1:1, da bi MekGoldrik tri minuta kasnije doneo ogromna tri boda Šefildu.

Jokanovićev tim je ovi trijumfom skočio na 13. mesto i ima 15 bodova.

Reding Veljka Paunovića na svom terenu je sa minimalnih 1:0 savladao Barnsli.

Jedini gol postigao je najbolji igrač tima Svift u 77. minutu.

Paunovi momci su sad na sedmom mestu i imaju samo bod manje od pozicije koja vodi u plej-of.