ZVEZDINO BOMBARDOVANJE U NOVOM PAZARU: Hirurg Katai i Sanogov torpedo obeležili prvo poluvreme! (VIDEO)

Autor: Republika

26.09.2021

14:54

Šampion Srbije Crvena zvezda dominantno vodi 3:0 posle prvih 45 minuta duela u Novom Pazaru.

Seku Sanogo

Izabranici Dejana Stankovića su od starta pokazali da ne žele dug i nezadovoljan povratak u Beograd.

Meč su bez obzira na rezultat obeležili izuzetni golovi Aleksandra Kataija i Sekua Sanoga.

Inicijalni pogodak je delo Aleksandra Dragovića u trećem minutu.

Slobodan udarac u 14. minutu postavljen je na idealno mesto po Aleksandra Kataija, koji je milimetarski preciznom parabolom zatresao mrežu. Lopta je ušla u gol tik ispod prečke.

Da ima jak i precizan šut pokazao je i Seku Sanogo efektnim pogotkom u 20. minutu.

Bez sumnje kandidati za gol kola, a možda i sezone.