BARSELONA IZBEGLA VEĆU BRUKU: Granada ostala bez pobede na "Kamp Nou" u 90. minutu!

20.09.2021

20:58

Fudbaleri Barselone i Granade su remizirali u 5. kolu španskog šampionata rezultatom 1:1 na stadionu "Kamp Nou".

Detalj sa meča Barselona - Granada

Barselona je gubila sve do 90. minuta kada je Arauh izjednačio i doneo remi domaćima.

Granada je povela već u 2. minutu, posle prekida lopta je stigla do Eskudera, on je dobro centrirao i pronašao Domingosa Duartea na drugoj stativi.

U nastavku je Barselona pokušavala, stvarala šanse, ali jednostavno nije bilo onih pravih.

Na veliku sreću Katalonaca Arauh u poslednjem minutu donosi izjednačenje kada je pogodio glavom na asistenciju Gavija.

Navijači su odavno već kivni na Kumana zbog loših rezultata, ali očekuje se da će posle ovog meča još glasnije tražiti njegovu smenu.