IKARDI U NADOKNADI DONEO TRI BODA PSŽ-U: Lion ostao praznih ruku u 93. minutu, Mesi nije imao sreće!

19.09.2021

20:45

Fudbaleri Pari Sen Žermena su savladali ekipu Liona sa 2:1, u okviru 6. kola fransuskog šampionata.

Mesi i Nejmar

Parižanima je pobedu doneo Mauro Ikradi pogotkom u nadoknadi vremena.

Posle centaršuta Kilijana Mbapea, Argentinac se sjajno snašao i u 93. minutu doneo tri boda Pari Sen Žermenu.

Poketino je izveo Mesija, Nejmara, Mbapea i Anhela di Mariju na teren, ali to nije donelo golove.

Imali su Parižani sijaset šansi, ali je prvo poluvreme završeno bez golova, da bi u drugom fudbaleri Liona poveli golom Pakete.

Nejmar je doneo izjednačenje sa penala u 66. minutu, a onda je Ikardi posle pomenute akcije doneo trijumf domaćima.

Ono što vredi spomenuti je da je Mesi imao dve ogromne prilike za prvenac, ali sačekaće još navijači na njegov gol u dresu Pari Sen Žermena.