BURAN DERBI U HUMSKOJ: Natho i Katai pogađali, VAR intervenisao - remi Partizana i Zvezde! (VIDEO)

19.09.2021

17:55

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde remizirali su rezultatom 1:1 u 165. Večitom derbiju u Humskoj.

Detalj sa 165. Večitog derbija

Bibras Natho je doveo crno-bele u vođstvo u 36. minutu, a bod aktuelnom prvaku Srbije doneo je Aleksandar Katai u 83.

Vicešampion Srbije je imao nekoliko prilika da duplira prednost, u 49. minutu je poništen gol Rikarda zbog faula Uroševića, dok je Zvezda uglavnom pokušavala preko momka iz Srbobrana, koji je bio najbolji akter susreta.

Remijem je na tabeli Superlige Srbije, posle devet rundi, ostalo "ista meta, isto odstojanje". Partizan je na čelu sa 22 boda, dok je branilac titule drugoplasiran, sa dva manje.

Tok susreta iz Humske mogli ste da pratite uživo.

Kraj susreta, Partizan - Zvezda 1:1!

90+4. minut - "Požuteo" je Urošević.

90. minut - Simović je pokazao da će se igrati još četiri minuta sudijske nadoknade.

89. minut - Propala je dobra prilika za domaće, Šćekić nije uspeo da zahvati loptu pred golom crveno-belih.

87. minut - Menig je uputio neprecizan šut ka Borjanovom golu. Jojić menja Holendera.

83. minut - GOOOOL! Aleksandar Katai je odlično skočio i poravnao rezultat - 1:1! Bio je to perfektan centaršut Rodića sa levog boka, a Katai je glavom pogodio iz treće sjajne prilike na današnjem susretu.

82. minut - Terzić je gađao dalji ugao, bez promene rezultata!

80. minut - Falko je centrirao iz slobodnog udarca, Katai je zahvatio loptu glavom, ali je ona završila pored desne stative Popovićevog gola.

77. minut - Petar Stanić je zamenio Sanoga.

76. minut - Simović je pokazao javnu opomenu Sanogu.

72. minut - Falko je ušao u igru umesto Ivanića, dok u redovima crno-belih Šćekić menja Natha.

70. minut - Kanga je šutirao iz velike udaljenosti, ali mu je lopta prešla preko noge.

66. minut - Trener Partizana Aleksandar Stanojević odlučio je da napravi dvostruku izmenu. Markovića menja Menig, a Jovića Terzić.

61. minut - Veliku šansu imao je "parni valjak"! Rikarda je uposlio Jović, centarfor crno-belih je ponovo šutirao iz okreta, ali je lopta otišla pored desne stative Borjanovog gola.

60. minut - Rikardo je šutirao preko gola, nakon dobrog prijema lopte i okreta.

Mirko Ivanić

56. minut - Gajić je zamenio Erakovića.

55. minut - Gelor Kanga je dobio žuti karton.

53. minut - Rezervista Lazetić se okrenuo licem ka golu Popovića, ali je njegov udarac izblokirala odbrana domaćih.

49. minut - Simović je poništio gol Partizanu. Rikardo je zatresao mrežu Večitog rivala, ali je igra prekinuta zbog prekršaja Slobodana Uroševića u kaznenom prostoru, pre nego što se lopta odbila do najboljeg igrača crno-belih.

46. minut - Početni udarac u drugom delu igre izveo je Rikardo. Dejan Stanković je odlučio da uvede mladog Lazetića umesto Krstičića.

Posle prvih 45 minuta igre crno-beli vode sa 1:0!

45+1. minut - Igraće se još jedan minut sudijske nadoknade. Sanogo je imao priliku posle prekida, odbranili su se domaći.

45. minut - Saničanin je zaradio žuti karton, posle starta nad Ivanićem.

44. minut - Prelako su crno-beli stekli novu priliku, ali ju je propustio Slobodan Urošević, potom pokušaj i Vujačića, preko gola.

42. minut - Nižu se napadi vicešampiona Srbije. Kapiten Lazar Marković je probao, sa istog mesta odakle je Natho pogodio mrežu, ali ovoga puta ništa od novog pogotka.

40. minut - Sanogo je izblokirao raspoloženog Natha, koji je pokušao da duplira prednost domaćih, Partizan u naletu!

36. minut - GOOOOL! Majstorijom Bibrasa Natha Partizan je poveo sa 1:0! Izraelac je maestralno pronašao prostor za udarac, šutirao je iskosa sa nekih 20-ak metara, pa je uspeo da savlada Borjana - 1:0!

31. minut - Centrirao je Rodić, Katai je šutirao i pogodio prečku gola crno-belih!

29. minut - Borjan je rizikovao sa istrčavanje, bio je u duelu sa Rikardom, ali je uspeo da iskontroliše loptu.

23. minut - Krstičić je odložio za Ivanića, crnogorski as je uputio udarac, Popović je ponovo bio na visini zadatka.

20. minut - Lazar Marković je pokušao da uđe u kazneni prostor gostujućeg tima, ali je izblokiran, "parni valjak" će izvesti novi korner. Udarac iz ugla je izveo Jojić, ali je Saničanin loše zahvatio loptu.

15. minut - Mešto mirniji period meča, nakon početne inicijative crveno-belih, uglavnom se igra borbeno, na sredini terena.

10. minut - Novi pokušaj Kataija, ponovo van okvira gola, Zvezda bolja na početku 165. Večitog derbija. Već u sledećem napadu, Natho je želeo da uposli Jovića, ali je loptu uhvatio kapiten gostiju Milan Borjan.

6. minut - Aktuelni prvak Srbije je nastavio sa napadaima. Sanogo je oprobao svoj šut, ali je bio neprecizan.

5. minut - Dioni je imao veliku priliku! Izašao je "1 na 1" sa golmanom crno-belih, šutirao je, ali je usledila nova dobra odbrana. Crveno-beli su dobili korner, ništa od promene rezultata.

3. minut - Aleksandar Katai je šutirao sa preko 20 metara, sigurno je to odbranio Popović.

1. minut - Glavni arbitar Novak Simović dao je znak za početak susreta.

Pre početka meča održan je minut ćutanja u čast preminulog srpskog trenera Dušana Ivkovića.

Počinje meč u Humskoj

Fudbaleri Partizana u 165. Večiti derbi ulaze sa dva boda viška u odnosu na aktuelnog prvaka Srbije.

Oba tima su napravila lepu evropsku uvertiru pred najveću svetkovinu srpskog fudbala. Vicešampion Srbije je savladao Anortozis na Kipru sa 2:0, u sklopu Lige konferencija, dok je Zvezda takmičenje u grupnoj fazi Lige Evrope "otvorila" pobedom nad Bragom sa 2:1 na Marakani.

Prošle sezone, u tri Večita derbija, crveno-beli nisu poraženi, a u prvom delu Superlige Srbije u Humskoj je bilo 1:1.

Tok meča možete pratiti uživo na našem portalu.

PARTIZAN: Popović - Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević, Zdjelar, Natho, Jojić, Marković, Jović, Rikardo

ZVEZDA: Borjan - Eraković, Degenek, Dragović, Rodić, Sanogo, Kanga, Krstičić, Katai, Ivanić, Dioni