LE: Remi Mitjilanda i Ludogoreca - Vest Hem srušio Dinamo, Lacio nesrećno poražen od Galatasaraja!

16.09.2021

18:49

Fudbaleri Mitjilanda i Ludogoreca su remizirali 1:1, u prvom kolu Lige Evrope u okviru grupe F u kojoj se nalazi i Crvena zvezda.

Detalj sa meča Ludogorec - Mitjiland

Prvi do vođstva stigao je domaći tim zatresavši mrežu rivala već u trećem minutu. Strelac je bio Gustav Isaksen, nakon što je sjajnu akciju krunisao udarcem glavom.

Kiril Despodov je u 32. minutu izjednačio rezultat nakon srećkog odbitka.

Do kraja meča bliži pobedi bio je domaći tim, ali je odbrana gostiju odolela, što je rezultat koji odgovara Zvezdi, koja će posle pobede nad Bragom 2:1 drugo kolo dočekati sa liderske pozicije grupe F.

Najuzbudljivije bilo je u Sevilji gde je domaći Betis ostvario veliku pobedu protiv Seltika 4:3.

Vest Hem je opravdao ulogu favorita na gostovanju Dinamu u Zagrebu pobedom od 2:0, a strelci su bili Antonio u 22. i Rajs u petom minutu nastavka igre.

Lacio našeg Sergeja Milinkovića Savića poražen je na gostovanju Galatasaraju 1:0 posle nesrećne intervencije Strakoše.

Istim rezultatom dugo je zaostajala i moskovska Lokomotiva, koju vodi Marko Nikolić, ali su u finišu meča uspeli da otkinu bod Olimpiku iz Marseja.