RONALDOV POVRATNIČKI ŠOU: Portugalac RAZBIO Njukasl, minimalac Sitija protiv Lestera! (VIDEO)

11.09.2021

16:02

Fudbaleri Mančester junajteda su slavili protiv Njukasla sa 4:1 u povratničkom debiju Kristijana Ronalda koji je postigao dva pogotka.

Ronaldo debitovao sa dva gola za Junajted

Prvi gol je postigao u nadoknadi vremena kada je pokupio odbitak od golmana Njukasla nakon šuta Džejdona Sanča i zatresao mrežu za 1:0.

Gosti uspevaju da izjednače u 56. minutu preko Mankilja, ali je Ronaldo opet oduševio Old Traford već u 62. golom nakon sjajne asistencije Luka Šoa.

Konačan trijumf potvrdio je drugi Portugalac Bruno Fernandeš deset minuta pre kraja meča, da bi konačan rezultat postavio Džesi Lingard u nadoknadi vremena.

Na ostalih pet mečeva viđeno ukupno još samo pet golova.

Vulverhempton je slavio 2:0 u Votfordu, dok su minimalne pobede zabeležili su Mančester siti u Lesteru i Arsenal protiv Noriča za prve bodove u sezoni.

Siti je do tri boda stigao golom Bernarda Silve u 62. minutu, desetak minuta nakon što je VAR zbog ofsajda poništio pogodak Džejmija Vardija.

Heroj Emirata za prvenac sezone bio je Pjer-Emerik Obamejang, koji je u 66. minutu slomio otpor Noriča.

Brajton je slavio u Brentfordu golom Trosara duboko u nadoknadi vremena.

Kasnije igraju Čelsi i Aston Vila, a kolo u nedelju zatvaraju Lids i Liverpul.