JOKANOV BRODOLOM: Šefild doživeo pravi DEBAKL, srpskom treneru se već drma klupa na Bramal Lejnu!

18.08.2021

20:49

Slaviša Jokanović i njegov Šefild junajted nastavili su sa lošim partijama na startu nove sezone.

Slaviša Jokanović

Šefild je u sezonu ušao sa velikim ambicijama, a kao cilj je postavio ekspresan povratak u Premijer ligu.

Ipak, očigledno da će to biti vraški težak posao. Oštrice su deklasirane na gostovanju ekipi VBA koja je slavila sa 4:0.

Klub sa Hotornsa poveo je autoglom Robinsona u 26. minutu. Prava kanonada Šefilda usledila je u prvih desetak minuta drugog poluvremena, kada su gosti primili čak tri gola. Ošej je povisio na 2:0 u 48. minutu, 3:0 bilo je posle pogotka Movata u 53, a konačnih 4:0 postavio je Robinson u 59. minutu igre.

Jokanović i njegovi momci su tako posle tri odigrana kola na 22. mestu, koje vodi u Ligu 1, sa samo jednim osvojenim bodom i bez postignutog gola za 270 minuta fudbala.

Srpski stručnjak će brzo morati da preokrene situaciju u Šefildu, inače će njegov boravak na klupi kluba sa Bramal Lejna biti daleko kraći nego što se očekivalo.

Šefild predstojećeg vikenda dočekuje Hadersfild, a osvajanje tri boda biće imperativ.