BARSA MOŽE I VEZ MESIJA: Poker Katalonaca protiv Real Sosijedada!

15.08.2021

19:59

Fudbaleri Barselone su savladali ekipu Real Sosijedada rezultatom 4:2 u okviru prvog kola šanskog prvenstva.

Fudbaleri Barselone

Barselona posle Mesija je upisala prvu i to ubedljivu pobedu protiv nezgodnog Sosijedada.

Činjenica je da su Katalonci bili bolji tim od prvog do poslednjeg minuta, a prvi gol je pao u 19. minutu kada je Depaj centrirao iz slobodnog udarca, a Pike glavom zatresao mrežu gostiju.

U samom finišu prvog poluvremena, De Jong je centrirao, da bi Brajtvajt na drugoj stativi glavom povisio na 2:0.

Brajtvajt je u 59. minutu postigao svoj drugi gol na meču za velikih 3:0, ali onda je usledila reakcija fudbalera Sosijedada.

Prvo je grešku u odbrani domaćih, iskoristio je Lubete, koji je po levoj strani precizno šutirao i smanjio prednost na 3:1, potom je samo tri minuta kasnije Ojarazabal šutirao iz slobodnog udarca i pogodio za 3:2.

Barselona se ipak nije zaustavila Serđi Roberto je postavio konačan rezultat u nadoknadi vremena.