ŠAMPION SE OKLIZNUO NA STARTU: Totenhem bez Kejna SRUŠIO Mančester siti!

15.08.2021

17:24

Aktuelni šampion Engleske Mančester siti je doživeo poraz u prvom kolu Premijer lige na gostovanju Totenhemu 1:0.

Totenhem - Mančester siti

Totenhem je posle sezone za zaborav, u novu krenuo krupnim koracima, i bez najboljeg fudbalera Harija Kejna, koji će izvesno je, pojačati upravo Siti.

Izabranici Pepa Gvardione nisu na pravi način otvorili sezonu, pa su posle poraza od Lestera u Komjuniti šildu pretrpeli još jedan poraz.

Džek Griliš je debitovao je od prvog minuta za "građane", ali nije imao debi iz snova.

Prvo poluvreme je završeno bez golova, a jedini pogodak na meču je postigao Son u 55. minutu preciznim udarcem i savladao Edersona.

Imali su "pevci" šansu samo nekoliko minuta kasnije da udvostruče vođstvo, ali Bergvejn nije bio precizan.

Pokušali su fudbaleri Sitija u finišu meča, jurišali su ka golu Lorisa, ali nisu stigli do izjadnečenja.

Totenhem u narednoj rundi gostuje Vulvsima, dok će Siti dočekati Norič.