REMI ZLATA VREDAN: Marko Nikolić zaustavio ŠAMPIONA RUSIJE!

15.08.2021

16:58

Fudbaleri Lokomotive, koje sa klupe predvodi Marko Nikolić remizirali su sa Zenitom 1:1 u četvrtom kolu šampionata Rusije.

Marko Nikolić

Zenit, koji je aktuelni šampion Rusije je bio bolji rival, iako je od 50. minuta igrao sa igračem manje, ali je četa Marka Nikolića izvojevala izjednačenje u 88. minutu.

Zenit je poveo sa bele tačke, odgovornost je preuzeo Aleks Sutormin koji je u 85. minutu doveo goste u vođstvo.

Izjednačenje je stiglo samo tri minuta kasnije, takođe posle penala, a strelac je bio Fedor Smolov koji je pogodio donju desnu stranu i postavio konačnih 1:1.

Lokomotiva je tako izbegla prvi poraz u ovoj sezoni, dok su gosti iz Sankt Peterburga prvi put ove sezone sa terena izašli bez pobede.