JOVIĆU ŠANSA NA KAŠIČICU: Real na KRILIMA Benzeme TORPEDOVAO Alaves!

14.08.2021

22:19

Fudbaleri Real Madrida trijumfalno su započeli novu sezonu, pošto su u okviru La Lige savladali Alaves u gostima rezultatom 4:1.

Igrači Reala, Karim Benzema i Geret Bejl

Galaktikosi su sve rešili u drugom poluvremenu, nakon što je posle prvih 45 minuta igre na semaforu stajalo 0:0.

Srpski napadač Luka Jović dobio je šansu u samoj završnici meča, a na teren je ušao u 88. minutu, umesto Karima Benzeme.

Upravo je Francuz sa dva gola bio najzaslužniji za slavlje čete menadžera Karla Anćelotija. Benzema je pogodio mrežu domaćina u 48. i 62. minutu, a u međuvremenu je strelac bio i Naćo u 56.

Hoselu je sa bele tačke Alavesu doneo nadu u 65, ali je Vinisijus u nadoknadi vremena postavio konačan rezultat.

U drugom meču odigranom u večernjem terminu, Osasuna je u Pamploni remizirala sa Espanjolom, bez golova.