OLIMPIJA ILI SANTA KLARA? Partizan saznao ime POTENCIJALNOG RIVALA u plej-ofu za Ligu konferencija!

12.08.2021

20:00

Ukoliko Partizan savlada Soči naredni protivnik u kvalifikacijama za Ligu konferencija će mu biti ekipa Santa Klare!

Savo Milošević

Portugalski klub je ukupnim rezultatom 3:0 savladao Olimpiju iz Ljubljane koju sa klupe predvodi srpski trener Savo Milošević.

U revaš meču u Ljubljani Santa Klara je slavila minimalcem 0:1.

Izabranici Sava Miloševića su odigrali još jednu očajnu partiju, pa ni u ovom meču nisu uspeli da upute šut u okvir gola.

Imali su šansu da okrenu stvari u svoju korist pošto je porugalski tim došao znatno oslabljen, ali su i ovog puta pokazali više od tima iz Ljubljane.

Jedini gol na meču je postigao Rui Pedro Siva Kosta u 73. minutu meča, i to samo minut nakon što je ušao u igru.