KATASTROFA ČUKARIČKOG U ŠVEDSKOJ: Hamarbi PETARDOM izbacio Brđane!

12.08.2021

18:39

Fudbaleri Čukaričkog eliminisani su od Hamarbija u 3. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Detalj sa meča Čukarički - Hamarbi

Brđani su poraženi od Šveđana rezultatom 5:1, čime  su "prokockali" lepu priliku da se, posle beogradskih 3:1, domognu plej-of faze.

Katastrofa Čuke u Skandinaviji nazirala se već nakon prvog poluvremena, koje je pripalo Hamarbiju sa ubedljivih 3:0, a precizni su bili Jeaze u 12, Selmani u 26 i Poulsen u 44. minutu.

Gol nade za našeg predstavnika dao je Ndiaje u 64. minutu, a onda je usledio novi blickrig Hamarbija, od 67. do 72. minuta. Tada su Svedberg i Selmani, drugim golom, povisili na 5:1, pa je bilo jasno da od podviga čete trenera Dušana Đorđevića neće biti ništa.

Hamarbi će se u poslednjoj rundi kvalifikacija za treće po rangu evropsko takmičenje sastati sa boljim iz dvomeča Bazel - Ujpešt, a sva je prilika da će to biti švajcarski tim.