GROBARI, SADA JE SVE JASNO: Partizan saznao ime rivala u 3. kolu posle GOLEADE u Azerbejdžanu!

29.07.2021

17:54

Crno-beli su ovu vest sa nestrpljenjem čekali.

Grobari na meču Partizan-Dunajska Streda

Fudbaleri Sočija uspeli su da po drugi put savladaju Kešlu, u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, ovoga puta na gostovanju u Azerbejdžanu rezultatom 4:2 (2:1).

Sada više nema dileme da će Partizan, u slučaju da eliminiše Dunajsku Stredu, na megdan neugodnim Rusima u trećoj kvalifikacionoj rundi.

Soči je od prvog minuta ušao ozbiljno u revanš, iako je u Azerbejdžan doputovao sa tri gola prednosti. Dugandžić je Rusima doneo prednost u 21. minutu, poravnao je Silva u 35, a Burmistrov je Sočiju doneo novo vođstvo pred odlazak na veliki odmor.

Kešla je još jednom izjednačila, preko Haijeva u 52. minutu, ali su Prohin i Dugandžić (drugi gol) doneli očekivani trijumf ruskom predstavniku.

Podsetimo, crno-beli gostuju u Slovačkoj od 20:45 časova.