DELIJE, OBRATITE PAŽNJU: Zvezda saznala ime rivala u 3. kolu kvalifikacija posle PREOKRETA!

28.07.2021

19:21

Rešen dvomeč čiji ishod su zvezdaši sa nestrpljenjem iščekivali.

Fudbaleri Crvene zvezde slave gol protiv Kairata

Fudbaleri Šerifa savladali su Alaškert sa 3:1 (2:1) u revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

To znači da su Moldavci, posle minimalne pobede u prvom susretu, sa ukupnih 4:1 izborili prolaz dalje, a oni će na megdan boljem iz dvomeča Crvena zvezda - Kairat.

Takođe, i poraženi iz duela srpskog i kazahstanskog šampiona igraće sa Alaškertom u 3. rundi borbi za Ligu Evrope.

Jermeni su bolje otvorili revanš, a Aleksandar Glišić ih je doveo u prednost već u 10. minutu duela. Ipak, od tada je viđena prava dominacija prvaka Moldavije. Do poluvremena su Dulanto i Enrike preokrenuli rezultat, da bi konačnih 3:1 postavio Tili iz penala u 87. minutu utakmice.

Meč sa Marakane možete pratiti uživo na našem portalu.