PARTIZANOVA KIŠA GOLOVA: Rikardov povratak IZ SNOVA, crno-beli PROTUTNJALI Novim Sadom!

Autor: Republika

17.07.2021

20:53

Partizan je otvorio novu sezonu Linglong Superlige Srbije pobedom 4:0 nad Proleterom iz Novog Sada.

Dvostruki strelac za Partizan - Rikardo Gomeš

Ako se po prvom kolu poznaje čitava sezona, Partizan bi mogao da bude mnogo ozbiljniji konkurent Crvenoj zvezdi u odnosu na prošlu sezonu. Pljusak nije smetao gostima iz Beograda da protiv Proletera upišu ubedljivu pobedu.

Fenomenalan start sezone crno-belih na "Karađorđu" obeležila su dva gola povratnika Rikarda Gomeša.

Napadač Partizana je pokazao koliko mu prija ponovni dolazak pogocima na samom startu meča - prvi u devetom, drugi u 13. minutu. Efektne pogotke pogledajte ovde.

Igrač za Zelenortskih ostrva je uneo dodatni elan saigračima, koji su uzvratili novim šansama i golovima.

Slobodan Urošević je u 22. minutu glavom krunisao asistenciju Nemanje Jovića.

Četvrti gol u prvih 45. minuta delo je Miloša Jojića, efektan slobodnjak, neodbranjiv šut pravo u mrežu.

Četu Aleksandra Stanojevića čekaju obaveze u kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske Strede, meč se igra u četvrtak od 21h.