DOBRO PROTRLJAJTE OČI: Real POPIO 18 KOMADA od člana Serije B!

18:58

Jul je mesec kada se igra veliki broj prijateljskih mečeva, a neretko se u njima sastaju timovi koji nisu ni približnog kvaliteta. Tako je bilo ovog popodneva u Italiji.

Detalj sa meča Krotone Fiorentina

Krotone je  sa neverovatnih 18:1 savladao Real Fondo Gesu.

Novopečeni član Serije B je u prvom poluvremenu postigao čak 12 golova, dok je u nastavku viđeno još šest golova u mreži nejakog Reala, koji svakako nije opravdao ime svog kluba.

Jedini gol italijanskog niželigaša postigao je Kristijano tokom drugih 45 minuta.

Što se tiče Krotonea najefikasniji bio je Kargbo sa četiri gola, Nani je postigao tri, a po dva puta su se u listu strelaca upisali Benali, Molina, Rohas i Juvara, dok su jedan gol postigli Ranijeri, Đanoti i Bonelo.

A post shared by FC Crotone (@fccrotoneoff)

Zanimljivo je da su se isti klubovi sastali i 2016. godine, ali je tad Krotone bio još ubedljiviji, te je slavio sa neverovatnih 20:0.