PARNI VALJAK PODMAZAN PRED NOVU SEZONU: Partizanov VUNDERKIND srušio Ruse na GENERALCI!

08.07.2021

17:51

Partija čete Aleksandra Stanojevića kojom Grobari mogu biti zadovoljni uoči starta nove sezone.

RepublikaFoto: Republika
Detalj sa meča Partizan - Rostov

Fudbaleri Partizana savladali su Rostov u generalnoj probi pred početak nove sezone rezultatom 1:0 (0:0).

Gol odluke postigao je perspektivni 17-godišnji igrač crno-belih Marko Milovanović koji je pogodio mrežu ruskog tima u 67. minutu.

Sredinom drugog dela igre, Saničanin je uposlio Lutovca, a ovaj je proigrao mladog Milovanovića koji je rutinski savladao golmana Rostova.

Prvi deo igre obilovao je uzbuđenjima, ali ne i golovima. Rikardo Gomeš je propustio dve velika šanse za Partizan, u 26. i 37. minutu, dok je Japanac Hašimoto pogodio stativu u 19, što je bila najbolja prilika za Ruse.

U drugom poluvremenu viđen je nešto sporiji ritam meča, a talentovani napadač Milovanović je još jednom pokazao treneru "parnog valjka" Aleksandru Stanojeviću da u potpunosti može da računa na njega, a tokom letnjih priprema se tri navrata upisao u listu strelaca.

Podsećanja radi, crno-beli sezonu u Superligi Srbije otvaraju gostovanjem novosadskom Proleteru, 17. jula.