CRNO-BELE ČEKA PAKAO: Dunajska Streda NAMUČILA evropskog velikana!

20:13

Kao što je poznato Partizanov rival u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija biće slovačka Dunajska Streda.

Fudbaleri Partizana

Dunajska Streda je već krenula u pripreme za duel sa Partizanom, a odigrala je i prvi prijateljski meč.

Slovački tim poražen je od Salcburga sa 3:1, ali se veoma dobro pokazao protiv favorizovanog rivala iz Austrije.

Salcburg je poveo u 12. minutu golom Okafora, a onda je usledila ofanzivnija igra Partizanovog rivala. Dunajskoj Stredi je to donelo izjednačenje u 37. minutu utakmice.

U potpunosti ovaj pogodak ide na dušu odbrane Salcburga koja je napravila početničku grešku i počastila ekipu Dunajske Strede. Ovo mora  biti upozorenje za fudbalere Partizana, jer Dunajska Streda je pokazala da surovo kažnjava greške rivala

Do kraja meča austrijska ekipa je postigla još dva gola, a strelci su bili Dorgeles i Mvapu, pa je Salcburg odneo pobedu.